"Тепер я офіційно киянка": Христина Соловій стала власницею квартири в столиці - Hochu.ua
Схоже, що 2026 рік приносить для співачки суттєві трансформації.
Українська співачка Христина Соловій, що відверто прокоментувала нову композицію Артема Пивоварова та Ziferblat, здійснила свою давню мрію — придбала квартиру в Києві. Артистка, яка живе в столиці з 2016 року, довгий час орендувала житло.
Тепер усе стало інакше: у неї тепер є свої ключі. Як зізналася сама, вона отримала новий статус.
Про покупку житла Христина розповіла в розмові з Анною Севастьяновою. Попри те, що виконавиця родом зі Львівщини, Київ давно став для неї місцем сили -- а тепер ще й домом у буквальному сенсі.
Втім, детального рум-туру чекати не варто. Христина чітко окреслила межі особистого простору й не планує перетворювати нове житло на контент-майданчик.
Схоже, нові стіни стали для неї не просто квадратними метрами, а точкою внутрішнього перезапуску. І якщо вірити її словам, попереду нас чекає зовсім інша Соловій -- сміливіша, вільніша й непередбачуваніша.
Нагадаємо, що раніше артистка висловлювалася щодо ситуації з її боргом у 30 тисяч доларів перед Святославом Вакарчуком, що спричинило значний резонанс у соціальних мережах. Соловій поділилася, чи вдалося їй погасити цю заборгованість.