У Львівській області проведуть облік рідкісних видів тварин, занесених до Червоної книги України: кого саме це стосується?

Про облік яких саме зубрів йдеться

Українцям розповіли, що нещодавно у Львівській ОДА відбулася робоча зустріч за участі:

На ній, зокрема, обговорили питання щодо проведення обліку зубра європейського Лопатинської субпопуляції на Малому Поліссі. Йдеться про тварин, занесених до Червоної книги України.

"Облік зубра європейського - це важливий етап у збереженні одного з найцінніших видів нашої фауни", - розповів директор департаменту екології та природних ресурсів ЛОДА Володимир Корда.

Він також підкреслив, що Львівська область володіє найбільшим числом зубрів в Україні, що стало можливим завдяки спільним зусиллям.

"Ми прагнемо створити оптимальні умови та ефективний моніторинг, щоб ці неповторні істоти могли жити в безпеці та розмножуватися," - зазначив експерт.

Зубри в Україні під час зимового сезону (зображення: loda.gov.ua)

У Львівській обласній державній адміністрації звернули увагу на те, що зубр (Bison bonasus (Linnaeus, 1758)), який є занесеним до Червоної книги України, має статус "зниклий у природі".

Станом на 1 січня 2025 року на обліку у Львівській області перебувало 176 зубрів (що є найбільшою кількістю серед областей України), а саме:

Інші публікації

У тренді

lvgazeta

Використання будь-яких матеріалів, що розміщені на сайті, дозволяється за умови посилання на данний сайт.

© Львівська газета | lvgazeta.info. All Rights Reserved.