У Львові відбулася консультація для дітей з аномаліями щелепно-лицьової області, яку провела відома американська лікарка. Як пройшов цей захід?

Всі послуги, які надавала американська ортодонтка, були безкоштовними.

Подарувати надію на яскраву усмішку. У Львові відбулася консультація для маленьких пацієнтів із щелепно-лицьовими аномаліями за участю відомої лікарки з США. Це вже другий візит ортодонки в Україну. Вона активно обмінювалася досвідом з українськими фахівцями. Разом медики працювали над розробкою індивідуальних планів лікування для дітей із найскладнішими аномаліями. Більше про це розповіла наша Анастасія Ярмоловська.

Ольга Трищук обіймає свою донечку Вікторію. Зараз у маленької відбувається черговий важливий етап у тривалій терапії, адже дівчинка з'явилася на світ з двосторонньою розщелиною губи.

"Ми оперувалися тут у чотири місяці. Сьогодні прийшли, щоб дізнатися подальші дії стосовно лікування, адже приїжджає саме ортодонт, і ми знаємо, що потрібна від нього консультація".

Декілька місяців тому львівські хірурги успішно прооперували Вікторію. А нині її огляне відома американська ортодонтка Шеріл Андерсон-Кермін, яка приїхала в Україну, щоб допомогти українським дітям із найскладнішими щелепно-лицьовими хворобами. Водночас лікарка відзначає високий професійний рівень українських колег.

"Хотіла б підкреслити видатну працю українських медиків. Ми функціонуємо як партнери і маємо намір продовжувати цю співпрацю. Цього разу акцентували увагу на підготовці до операцій. Це пошук найбільш безпечного методу, щоб хірургічне втручання пройшло легше та виглядало естетично", - зазначила ортодонтка з США Шеріл Андерсон-Кермін.

Лікарка приїхала в Україну не вперше. Вона вже була з благодійним візитом в нашій країні. Цього разу консультуватиме та оперуватиме пацієнтів, а ще, каже, сподівається, що приїздитиме і надалі:

"Я відвідала це місце півтора роки тому. Наша співпраця почалася завдяки організації Lib Global Missions, яка надає допомогу пацієнтам з пластичними проблемами в різних куточках світу. У нас є амбіційні плани на майбутнє. Ми переживаємо через війну, проте намагаємось усіма силами підтримати ваших лікарів і допомогти вашим дітям."

Під час однієї години свого візиту лікарка змогла проконсультувати близько двадцяти дітей. У співпраці з українськими фахівцями були створені персоналізовані плани лікування для пацієнтів.

"Основним фокусом нашої роботи є вроджені аномалії обличчя, зокрема розщілини губи та піднебіння. Це досить поширене явище, яке спостерігається приблизно у одного з 700-800 новонароджених," - зазначила щелепно-лицьова хірургіня Центру дитячої медицини лікарні "Охматдит" Христина Погранична.

Лікарі стверджують, що терапія щелепно-лицьових захворювань є тривалим процесом. Вони пояснюють, що ці патології вимагають не тільки хірургічних операцій, але й регулярного медичного контролю. Тому для дітей розробляють індивідуальні комплексні плани лікування, які тривають до досягнення 18-річного віку.

"Лікування починається від народження дитини: спершу налагоджуємо дихання та систему харчування. Потім дотримуємося чіткої схеми - спочатку операція на губі, а у старшому віці, 18-20 років, проводимо косметичні втручання", - зазначив хірург-стоматолог Центру дитячої медицини Роман Огновський.

Всі послуги, які надавала американська ортодонтка, були безкоштовними.. Лікарі кажуть: найбільша винагорода за їхню працю - гарне самопочуття малюків. Тож, усмішка маленької Вікторії - найкраща подяка.

Анастасія Ярмоловська та Віталій Довгополий з "5 каналу" у Львові.

Як повідомляв 5.ua, іноземні хірурги таких травм ще не бачили: як лікарі зі США оперують обличчя українським захисникам.

Читайте також: для життя немає бар'єрів: у столиці пройшов благодійний марафон на підтримку військових з ампутаціями.

Інші публікації

У тренді

lvgazeta

Використання будь-яких матеріалів, що розміщені на сайті, дозволяється за умови посилання на данний сайт.

© Львівська газета | lvgazeta.info. All Rights Reserved.