У Львові знущалися над вказівником, що містить назву вулиці на честь Ірини Фаріон (відео)

Акт вандалізму зафіксовано у неділю, 9 лютого.

Як повідомляє DailyLviv.com, про це заявив колега з партії мовознавці, що загинула минулого року у Львові.

У Львові невідомі вандали облили фарбою таблицю з назвою вулиці імені Ірини Фаріон.

"Ми віримо в правоохоронні органи. Як вдалося виявити стрільця, так само знайдеться і якась московська гидота, що боїться Ірини Фаріон," - написав депутат Львівської міськради від партії "Свобода" Андріан Гутник, ділячись фотографією забрудненої таблички з назвою вулиці, присвяченої загиблій мовознавці.

Керівник справ виконкому Львівської міської ради Євген Бойко повідомив, що невідомі особи зафарбували табличку з назвою вулиці Ірини Фаріон чорною фарбою.

"Очевидні ознаки свідомого акту вандалізму. Спочатку в мережах повідомляли, що табличку закидали багнюкою, однак це виявилася фарба", - зазначив Євген Бойко.

Влада міста надіслала запит до правоохоронців.

Інші публікації

У тренді

lvgazeta

Використання будь-яких матеріалів, що розміщені на сайті, дозволяється за умови посилання на данний сайт.

© Львівська газета | lvgazeta.info. All Rights Reserved.