У Львові введено новий абонемент, який дозволяє безкоштовно користуватися усіма видами громадського транспорту.
Проїзні абонементи доступні з початку липня
З 1 липня, вівторка, у Львові стартує продаж місячних проїзних абонементів для громадського транспорту. Ці абонементи надаватимуть можливість необмежених поїздок і діятимуть на всіх маршрутах міських автобусів, трамваїв та тролейбусів. Наразі абонементи можна буде придбати лише для карток ЛеоКарт, але в майбутньому вони стануть доступними і для користувачів додатку LeoCard. Інформацію про це оприлюднила Львівська міська рада.
Абонемент має термін дії 30 календарних днів. Призупинити або перенести активний проїзний не представляється можливим.
За ці ж кошти пасажир зможе здійснити: 53 поїздки, оплачуючи карткою ЛеоКарт, 45 - при оплаті банківською карткою та лише 36 - при розрахунку готівкою.
Нагадаємо, що наприкінці 2023 року у Львові було введено безготівкову оплату за проїзд у всіх видах громадського транспорту. Після цього запровадили безкоштовні пересадки через ЛеоКарт та мобільний додаток. Наразі близько 70% користувачів міського транспорту здійснюють оплату та реєстрацію своїх поїздок за допомогою сервісів ЛеоКарт.