У кількох містах України знову активізувались акції протесту через законопроект, що стосується НАБУ і САП - зображення.
Ввечері 23 липня в ряді українських міст знову відбуваються акції протесту проти законопроєкту, що загрожує незалежності Національного антикорупційного бюро та Спеціалізованої антикорупційної прокуратури. Інформацію надає Суспільне.
На акцію протесту люди почали збиратись у Миколаєві, Чернігові, Харкові, Кременчуці, Чернівцях, Дніпрі. У Києві акцію біля театру імені Івана Франка анонсували на 20:00.
В цілому, заходи були оголошені принаймні в 17 містах.
23 липня, в середу, у Telegram-каналі Bihus.Info опублікували інформацію про заплановані акції протесту в 14 містах України, які висловлюють незгоду з законом, що позбавляє НАБУ та САП їхньої незалежності.
Це буде другий день протестів - увечері 22 липня їх провели у Києві, Дніпрі та Львові.