Чи потрібно ухилянтам ховатися? Працівники ТЦК можуть перейти на віддалену роботу.
Усі військові комісари можуть бути переведені на дистанційний режим роботи.
Атаки з боку Росії на територіальні центри комплектування та соціальної підтримки (ТЦК і СП) спонукають командування Сухопутних військ шукати нові рішення для оптимізації їхньої діяльності. Про це повідомив представник Сухопутних військ Віталій Саранцев під час ефіру на "Говорить великий Львів".
Він зазначив, що в даний час вивчається низка можливих підходів до організації діяльності військових комісаріатів з метою забезпечення безпеки як співробітників ТЦК, так і осіб, які їх відвідують. Серед розглянутих варіантів:
Розміщення працівників у різних локаціях передбачає, що співробітники ТЦК виконуватимуть свої завдання в численних місцях, що допоможе зменшити скупчення людей в одному офісі.
Впровадження онлайн-обслуговування дозволяє частково перевести функції центрів у віртуальний формат, що сприяє зменшенню необхідності фізичної присутності громадян.
Зміцнення цифрової трансформації - активне впровадження цифрових технологій сприятиме оптимізації адміністративних процедур і зменшенню використання паперових документів.
Згідно з висловлюванням Саранцева, усі ці заходи націлені на зміцнення безпеки та поліпшення ефективності функціонування ТЦК в умовах постійної загрози з боку Росії.
Нагадаємо, з початку липня в Україні почастішали випадки російських атак на будівлі ТЦК. Так, 3 липня окупанти завдали удару по ТЦК у Полтаві. Тоді загинули двоє людей, а близько 50 громадян отримали поранення. Через кілька днів був атакований ТЦК у Кременчуці, але, на щастя, обійшлося без жертв.
7 липня ворог атакував обласний ТЦК у Запоріжжі. Внаслідок цього постраждали 10 громадян. У той же день удар було завдано і по обласному ТЦК у Харкові. Там також поранення отримали 11 осіб."