Україна в рамках ОБСЄ: Під впливом тиску з боку міжнародної спільноти Путін знижує свої претензії, тож необхідно збільшити тиск на нього.

Як повідомляє кореспондент Укрінформу, цю інформацію озвучила виконуюча обов'язки постійного представника України при міжнародних організаціях у Відні Вікторія Кувшинникова під час чергової зустрічі Постійної ради ОБСЄ.

Безсумнівно, що наміри Путіна залишаються незмінними. Він все ще прагне знищити Україну. Проте, слід зазначити, що Путін адаптує свої вимоги відповідно до рівня опору та єдності, які він зустрічає. У 2022 році він відкрито закликав до повного підкорення України та повернення НАТО до кордонів 1997 року. Вже у 2024 році Путін намагається замаскувати свої справжні цілі, вимагаючи нейтралітету України та передачі під контроль п'яти регіонів, наче ми повернулися в 18 століття. Це свідчить про те, що у 2025 році, за умови належного тиску, він може ще більше зменшити свої вимоги, - зазначила вона.

Український дипломат підкреслила, що саме цю ідею висунув Президент Зеленський у своєму Плані перемоги. "Це включає в себе низку чітких дій, такі як удари на великі відстані та зниження доходів Росії від продажу нафти, що зміцнить позиції України як у військовому, так і в дипломатичному контексті. Це створить умови для втілення української Формули миру та справедливого завершення конфлікту. Це також відповідає інтересам Європи та Індо-Тихоокеанського регіону, що підтверджує зростаюча активність Північної Кореї," - зазначила Кувшинникова.

Окремо, виконуюча обов'язки голови української місії при ОБСЄ підкреслила, що "денацифікація", яку Кремль використовує як обґрунтування для війни проти України, насправді виявляється в знищенні цілісних українських родин.

"У вересні ми обговорювали жахливу історію сім'ї, яку забрала російська агресія у Львові. Три сестри - Ярина, Дарина та Емілія - загинули разом із матір'ю, опинившись під руїнами свого дому. Єдиним, хто залишився в живих, став їхній батько. На цьому тижні трагедія повторилася, але тепер у Кривому Розі. 32-річна Олена та її троє дітей - 10-річний Кирило, 2-річний Демид і 2-місячна Уляна - загинули під завалами своєї квартири після російського авіаудару. Єдиним вижившим залишився їхній батько", - повідомила Кувшинникова.

Вона зазначила, що під час атаки на Кривий Ріг 11 листопада Росія також забрала життя ще п'яти жителів Миколаєва, а повітряні удари по Запоріжжю призвели до загибелі однієї людини та поранення 21, серед яких були діти. "Ось що насправді означає денацифікація. Це вбивство однієї сім'ї за іншою. Саме це мається на увазі, коли російська делегація говорить про денацифікацію у своїх щотижневих заявах", - підкреслила українська дипломатка.

Крім того, вона підкреслила, що 7 листопада в Запоріжжі Росія забрала життя десяти мирних мешканців і поранила понад 40 людей, серед яких було й четверо дітей. В той же день російський лідер Володимир Путін брав участь у дискусії на клубі "Валдай", де стверджував, що "сьогодні Росія бореться за свою свободу, права та суверенітет". "Але яким чином це відбувається? Вбиваючи цілі родини? Розстрілюючи військовополонених, причому цього тижня зафіксовані нові випадки? Намаганням підкорити сусідню державу? Це - справжній тероризм, і нічого більше", - зазначила Кувшинникова.

Згідно з повідомленням Укрінформу, 11 листопада в Кривому Розі в результаті атаки російських ракет було зруйновано 40 житлових споруд. Трагедія забрала життя чотирьох осіб, зокрема жінки та трьох її дітей.

13 листопада у місті було оголошено день жалоби за загиблими внаслідок влучання ракети по багатоповерхівці.

Інші публікації

У тренді

lvgazeta

Використання будь-яких матеріалів, що розміщені на сайті, дозволяється за умови посилання на данний сайт.

© Львівська газета | lvgazeta.info. All Rights Reserved.