Українська виконавиця вирішила влаштувати розіграш з ТЦК, що призвело до скандалу (відео)

"Звичайні українці не змогли оцінити 'Креатив'."

Молода українська співачка Sowa влаштувала у Львові дивний перформанс, під час якого дівчата, переодягнені у співробітниць ТЦК, зупиняли на вулиці чоловіків і просили їх пред'явити документи. Виявилося, що таким чином Діана Горбяк (Sowa) рекламувала свій концерт та запрошувала людей відвідати його.

Українці не оцінили "жарт із ТЦК", і співачка почала зазнавати жорсткої критики в соціальних мережах. Її охрестили "недоумкуватою" та звинуватили у використанні теми війни для власної вигоди.

Українська співачка Sowa активно рекламує свій сольний концерт, який має відбутися у Львові у п'ятницю, 13 грудня. Для цього дівчина вирішила використати дивні піар-техніки.

Отже, її сестра та подруги вдягнулися в форму працівниць ТЦК і вирушили до центру Львова з метою "рейду". Дівчата підходили до молодих чоловіків призовного віку та просили їх показати документи. Потім вони запрошували всіх на концерт співачки Sowa.

Артистка представила своє піар-відео під назвою "Операція ТЦК на Площі Ринок", і воно швидко набирає популярність в Інтернеті.

Слід підкреслити, що українська аудиторія не оцінила цей "креатив", внаслідок чого співачка була буквально завалена негативними відгуками.

Одним із перших на цю ситуацію відреагував блогер-пліткар Богдан Беспалов. Він зазначив, що Sowa сприймає війну як "шоу для отримання лайків".

"За фактом це знецінення та паразитування на дуже болючій темі суспільства сьогодні. Шкода, що за такі дії немає адмін.відповідальності та повноцінного кенселінгу. Неважливо, що з вами був оператор. Ви перетворюєте війну на "перфоманс". Ти зайшла на червону лінію -- болісного та трагічного. Розкажи що твій пранк це привід для посмішки сім'ям мобілізованих. Тим, хто чекає щодня на своїх захисників і захисниць додому, тим, хто втратив їх на цій клятій війні, тим, у кого втрачено життя і здоров'я назавжди", -- написав Беспалов.

Українці у коментарях висловили свою незадоволеність щодо спроб використовувати тему війни для піару.

Пеартистка відреагувала на критику в її бік дуже емоційно, пригрозивши блогеру Беспалову судовими діями. Вона підкреслила, що не вважає свою піар-акцію нічим неприйнятним.

Отже, вона разом із своєю командою, здавалося, прагнули заохотити українських чоловіків призовного віку своєчасно оновлювати свою інформацію та не відчувати страху перед ТЦК.

"Власне, ця тема викликає значний страх у багатьох. Основна мета нашого експерименту — спонукати людей до відповідальності, оновити свої дані та подолати побоювання перед представниками у формі. Саме страх є джерелом негативних емоцій щодо ТЦК..." — зазначила Sowa.

Слід зазначити, що в Україні цивільним особам заборонено носити військову форму з відзнаками підрозділів Збройних Сил України або інших військових формувань.

Незаконне використання форми підпадає під адміністративне порушення та може загрожувати:

Право носити військову форму та її атрибути надано лише окремим категоріям громадян. До них відносяться:

Нещодавно в київському метрополітені привернув увагу рекламний банер, на якому ведуча Олена Кравець говорить від імені військовослужбовця про проблеми, пов'язані з некомфортною спідньою білизною, що, нібито, заважає їй виконувати бойові завдання. Цей підхід викликав обурення у багатьох українців, які вважають його "крижовим" та проявом "непошани" до жінок, що служать у війську.

Раніше "Телеграф" інформував про те, що в той час, як Україна ледь не щовечора чує сирени повітряної тривоги, в інтернеті з'явилися іграшкові "Шахеди". Більше того, їх рекламують як "святкові товари".

Інші публікації

У тренді

lvgazeta

Використання будь-яких матеріалів, що розміщені на сайті, дозволяється за умови посилання на данний сайт.

© Львівська газета | lvgazeta.info. All Rights Reserved.