Британська принцеса Анна таємно здійснила візит до України.
Володимир Зеленський і принцеса Анна
Букінгемський палац оголосив про візит британської принцеси Анни в Україну, який не був анонсований заздалегідь з міркувань безпеки.
Як пише Sky News, сестра Чарльза ІІІ приїхала до Києва, де зустрілася із Президентом Володимиром Зеленським. Глава держави та королівська особа обговорили підтримку України з боку Великої Британії.
Анна також завітала до Центру захисту прав дітей, де поспілкувалася з юними українцями, які змогли знову зустрітися зі своїми сім'ями.
Спільно з першою леді України Оленою Зеленською, принцеса вшанувала пам'ять дітей, які загинули внаслідок російсько-української війни. Анна поклала до меморіалу, де зазвичай залишають іграшки, ведмедика, який належав її дочці.
Принцеса Анна стала третьою особою з королівської родини, яка відвідала Україну. У квітні минулого року Київ відвідала герцогиня Единбурзька Софі, а зовсім нещодавно до столиці завітав принц Гаррі, який раніше також побував у Львові.