В українських кінотеатрах презентують перший в Україні еротичний трилер під назвою "Всі відтінки спокуси".

Стрічка розповість про родину винахідника гасової лампи Йогана Зега

12 лютого на широкий екран виходить перший еротично-історичний трилер під назвою "Всі відтінки спокуси". Створювальна команда фільму представила офіційний трейлер.

Автори стрічки покажуть реальну історію доньки винахідника гасової лампи Йогана Зега - у сміливому, провокаційному та досі небаченому для України форматі історичного трилера з елементами еротики. Це історія про спокусу в усіх її відтінках: гроші, слава, любов і зрада.

"Нарешті ми можемо поділитися історією, яку так довго прагнули розповісти, у нашому трейлері. Ця розповідь основана на реальних подіях і присвячена Йогану Зегу, українському винахіднику, який приніс світло всьому світу, що є для мене особливо важливим. Мене вражає естетика нашого фільму - вона поєднує сучасність з історичними елементами. Сподіваюся, що трейлер заохотить вас переглянути повну версію, адже "Всі відтінки спокуси" - це набагато більше, ніж може здатися на перший погляд," - ділиться своїми думками акторка Олена Лавренюк.

Її колега по фільму, артист Володимир Дантес, відзначає, що після перегляду картини йому вдалося по-іншому оцінити себе та свою персонаж.

"Мені надзвичайно важко звикнути до власного зображення в кадрі та до ролі, яку я виконую. Це виглядає настільки реалістично, що іноді я сам не встигаю адаптуватися. Коли я дивлюсь на це, розумію, що поряд зі мною були вражаючі, професійні партнери, які допомогли мені зберігати високий рівень, завдяки чому ми змогли створити таке чудове кіно. Я справді сподіваюся, що його побачить кожен", - зазначає Володимир Дантес.

Події фільму розгортаються у Лемберзі наприкінці ХІХ століття. Після весільної подорожі Амелія Крижевська-Зег повертається до родинного маєтку разом із чоловіком та слугами. Та за зачиненими дверима будинку кожен має власний намір: хтось прагне її статків, хтось - її ролі, а хтось бачить єдиний вихід у її зникненні. Оселя, де колись народилося світло завдяки винаходу її батька, тепер огорнута тінями інтриг і прихованих загроз. Коли почуття перетворюються на інструмент маніпуляції, постає питання - хто зуміє витримати цю небезпечну гру до кінця? Всі хочуть відчути її, спокусити її, володіти нею, але хто хоче її насправді?

У головних ролях фільму виступають Олена Лавренюк, відома за такими проектами, як "Кава з кардамоном" та "DZIDZIO Контрабас", а також Володимир Дантес, лауреат "Золотої дзиґи" Оксана Черкашина, яка отримала визнання за роль у "Клондайк", Олена Хохлаткіна, що зіграла в "Памфір", та Даніель Салем. Режисуру стрічки здійснила Ірина Громозда, яка відзначилася роботою над популярними серіалами "Схованки" та "Кава з кардамоном".

Інші публікації

У тренді

lvgazeta

Використання будь-яких матеріалів, що розміщені на сайті, дозволяється за умови посилання на данний сайт.

© Львівська газета | lvgazeta.info. All Rights Reserved.