Завтра у кількох містах України на вокзалах з'явиться можливість отримати Вифлеємський вогонь.
Вифлеємський вогонь уже доставили до Києва, відзавтра його можна буде отримати на залізничних вокзалах низки українських міст.
Згідно з інформацією, яку поширює АТ "Укрзалізниця" у своєму Телеграм-каналі, Укрінформ повідомляє про це.
"Вогонь з Вифлеєму успішно прибув до столиці і продовжив свій шлях по всій країні," - зазначається у повідомленні.
Як зауважили в Укрзалізниці, незважаючи на повітряну тривогу, церемонія передачі Вифлеємського вогню відбулась в укритті - а після її закінчення всі бажаючі могли забрати вогонь до власних домівок.
У відомстві повідомили, що цього року Укрзалізниця вже вчетверте здійснює доставку Вифлеємського вогню по території України. "Ця зворушлива традиція, започаткована скаутською організацією "Пласт", щороку приносить тепло в серця українців у зимові холоди", - зазначили представники залізниці.
З 16 грудня всі охочі зможуть отримати Вифлеємський вогонь миру для своїх домівок на вокзалах у Києві, Вінниці, Хмельницькому, Тернополі, Ужгороді, Львові, Івано-Франківську, Чернівцях, Рівному, Луцьку, Коростені, Знам'янці, Дніпрі, Запоріжжі, Одесі, Полтаві, Краматорську, Харкові, Ізюмі, Чернігові, Конотопі та Миколаєві. На цих локаціях буде організовано безпечні стенди, де можна буде взяти вогонь для свого дому.
Згідно з інформацією, наданою Укрінформом, у місті Ужгород словацькі скаути передали закарпатським пластунам Вифлеємський вогонь миру.
Передача Вифлеємського вогню миру – це міжнародна скаутська ініціатива, яка проходить щорічно напередодні святкування Різдва. Головна мета заходу – донести символічний вогонь з місця народження Ісуса Христа до всіх, хто його очікує. Цей вогонь символізує доброту та підтримку.
Ідея передачі Вифлиємського вогню виникла в Лінці у 1986 році. Починаючи з 1998 року, українські пластуни щорічно отримують Вифлиємський вогонь від словацьких або польських скаутів на кордоні, або ж подорожують до Відня, щоб привезти його в Україну. Після цього вогонь розповсюджується залізницею до кожного міста та села.