Віталій Тиліпський, Роман Ославський та Олег Гриців. Львів вшанує своїх Героїв.

Захисників поховають на кладовищі Личаків.

У суботу, 21 грудня, Львів попрощається з військовослужбовцями Віталієм Тиліпським, Романом Ославським, Олегом Грицівим, які віддали життя, захищаючи Україну від російських окупантів. Мерія закликає мешканців та гостей міста долучитись до міської церемонії прощання та утриматися в цей час від розважальних заходів і святкувань.

Чин похорону воїнів розпочнеться об 11:00 у Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла. Опісля, орієнтовно об 11:30, відбудеться загальноміська церемонія прощання на площі Ринок. Захисників поховають на кладовищі Личаків.

Віталій Тиліпський (05.01.1987 - 12.12.2024) був мешканцем Львова.

Я отримував освіту в середній загальноосвітній школі №84, названій на честь Блаженної Йосафати Гордашевської. У молодші роки я багато часу присвячував спорту.

Отримав освіту в державному професійно-технічному навчальному закладі "Львівський професійний політехнічний ліцей" (на той момент - державне професійно-технічне училище №33). Служив у строковій службі у складі внутрішніх військ.

Спочатку я займався охороною майна, а потім перейшов до приватного підприємництва. Маючи велике захоплення риболовлею, я також підтримував активний спосіб життя.

З початком повномасштабного вторгнення російської федерації став на захист держави від окупантів до лав 155-ї окремої механізованої бригади імені Анни Київської Сухопутних військ Збройних Сил України.

У Віталія Тиліпського залишилися його донька, брат, племінники та хрещені батьки.

Роман Ославський (28 лютого 1984 - 15 грудня 2024) був мешканцем Львова.

Вчився в середній загальноосвітній школі №30. Отримав спеціальність зварювальника в колишньому професійно-технічному училищі №48, яке нині відоме як КЗ ЛОР "Львівське вище професійне училище комп'ютерних технологій та будівництва".

Проводив робочі дні в будівельній галузі на місцевій фірмі. Усі вільні години старався присвятити синові, а активний відпочинок був його справжньою пристрастю. За свідченням родичів, він відзначався особливою спокійністю, будучи дбайливим батьком і чоловіком, який завжди готовий прийти на допомогу.

З початком широкомасштабної агресії з боку Російської Федерації я приєднався до 24-ї окремої механізованої бригади імені короля Данила, яка входить до складу оперативного командування "Захід" Сухопутних військ Збройних Сил України. Відважно боровся проти загарбників у Донеччині.

У Романа Ославського залишились дружина та син.

Олег Гриців (12.05.1976-13.12.2024). Уродженець селища Черняхів Житомирської області.

Отримав освіту в середній загальноосвітній школі № 90 у Львові. Маю три дипломи вищої освіти, навчався в Національному університеті "Львівська політехніка" та Львівському національному університеті природокористування. Закінчив військову кафедру при політехнічному університеті, а також проходив навчання в Національній академії державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького.

Пройшов через кілька різних місць роботи: обіймав посаду в Державній аудиторській службі, працював у Львівській політехніці, а також виконував обов'язки головного інженера в ТзОВ "ГалІо". Останнім часом займався власним бізнесом. У вільний час активно займався спортом.

Капітан. З початком повномасштабного вторгнення рф став на захист Батьківщини до складу 7-го прикордонного Карпатського загону ДПСУ. Проходив службу на Львівщині, Київщині, Харківщині та Донеччині.

У Олега Гриціва є батьки, брат і похресники.

Інші публікації

У тренді

lvgazeta

Використання будь-яких матеріалів, що розміщені на сайті, дозволяється за умови посилання на данний сайт.

© Львівська газета | lvgazeta.info. All Rights Reserved.