Водії Львівського АТП-1 вирішили стати донорами - Auto24

Понад півсотні транспортників у позаробочий час здали кров для допомогти українським захисникам, котрі лікуються у Львові й з-поміж яких є багато колег. Про це йдеться в повідомленні мерії.

У Першому медичному об’єднанні Львова повідомили, що 56 працівників підприємства стали донорами крові. Серед них не лише водії, але й працівники ремонтних підрозділів, такі як слюсарі, електрики, зварювальники, мотористи, а також механіки, інженери та співробітники офісу.

Також зверніть увагу: Львівська громада передала Сумам автобуси з Данії.

"Наші співробітники вже мали досвід здачі крові, проте це вперше, коли захід проходить безпосередньо на території ЛК АТП №1," - поділився директор ЛК АТП № 1 Сергій Климчук.

У салоні, перетвореному на станцію для збору крові, одночасно запрошували п’ять донорів. Саме стільки місць для донорських крісел було облаштовано. У складі мобільного центру крові працюють шість фахівців, серед яких три професіонали в медицині — лікар та дві медсестри. Також є команда технічного обслуговування, до якої входить водій автобуса.

Незважаючи на прохолодну весняну атмосферу, в автобусі панувала приємна температура. Комфорт забезпечував конвекторний обігрівач, який підтримував оптимальний температурний режим.

Ознайомтеся також з інформацією про те, які заходи плануються у Львові щодо автомобілів, залишених у дворах: рішення вже оголошено.

Цей 12-метровий автобус уже має два десятки років за плечима, проте завдяки зусиллям українських студентів з Бамберзького університету, він прибув до Львова восени 2023 року в чудовому технічному стані.

До речі, про цю організацію Bamberg:UA з німецького міста Бамберг на півночі Баварії редакція Авто24 розповідала три місяці тому в публікації "Молодята з Німеччини за "весільні гроші" купили для України "швидку".

Цей автобус у спеціалізованій версії абсолютно не схожий на 55-місний пасажирський салон. Крім п'яти крісел з високими підголів'ями для комфортного розташування донорів, тут також передбачене місце для відпочинку медичного персоналу, кухня для приготування смачного чаю для гостей, холодильник для зберігання крові, а також безліч шафок для медикаментів, інструментів та інших необхідних речей для роботи на виїзді.

Що стосується всього іншого, то тут оригінальний двигун Volvo на 420 к.с. з механічною коробкою передач. Кузов змінив форму у верхній частині, починаючи від середини. Тут класичні вікна зашили металевими листами, вставили по правому борту три, а по лівому - чотири вікна квадратної форми. Задній борт також зашили, він тепер суцільний, без вікна.

Всередині встановлено додаткове освітлення, оскільки на виїзді часто виникає потреба працювати вночі. Для літнього періоду також передбачено кондиціонер.

Також зверніть увагу: Львівська громада знову надасть безпритульним автобус для зимового користування.

Протягом трьох годин в мобільному пункті збору крові співробітники компанії по черзі займали донорські крісла. Бажаючих стати донорами виявилося чимало, однак велика кількість водіїв була зайнята на автобусних маршрутах.

Організували здачу крові таким чином, щоб це не вплинуло на кількість автобусів на маршрутах, якість та безпеку перевезень. Водії підійшли у позаробочий час. За словами Сергія Климчука, окремі працівники доєдналися до здачі крові у свій вихідний день.

Під час одного з виїздів мобільна медична команда зібрала понад 25 літрів цільної крові, що сьогодні є надзвичайно важливою для порятунку як військових, так і цивільних осіб. Фахівці Міського центру крові використовують цю кров для виробництва еритроцитів та свіжозамороженої плазми, які потім постачають до лікарень міста.

Інші публікації

У тренді

lvgazeta

Використання будь-яких матеріалів, що розміщені на сайті, дозволяється за умови посилання на данний сайт.

© Львівська газета | lvgazeta.info. All Rights Reserved.