"Завдяки її підтримці я зміг подолати цей етап": боєць зробив перші кроки після травми, його кохана завжди була на його боці.

Після важкої ампутації правої ноги, військовослужбовця спочатку лікували в Покровську, згодом у Дніпрі та Києві, а потім перевезли до Львова, де він пройшов через 35 хірургічних втручань.

23-річний військовослужбовець із Львова Василь Курило, який зазнав поранення та втратив ногу, зробив свої перші кроки під час реабілітації в центрі "UNBROKEN".

Цю інформацію опублікували на офіційній Facebook-сторінці реабілітаційного центру.

Василь приєднався до ЗСУ після початку повномасштабного вторгнення. Спочатку служив піхотинцем-штурмовиком. У квітні 2023 року, під час боїв на Херсонщині, він отримав перше поранення, коли уламок боєприпасу пошкодив його ліву ногу та перебив ахіллове сухожилля.

Під час реабілітації Василь освоїв пілотування БПЛА та після відновлення повернувся на фронт як оператор FPV-дронів. Воював на Покровському напрямку, де й зазнав другого поранення.

"У травні 2024 року я зазнав другого поранення, яке виявилося значно важчим. Ворожий FPV-дрон влучив мені прямо в ноги. Це було справжнім шоком, і спочатку я навіть не відчув сильного болю. Я отримав численні травми: одна нога була пошкоджена до ступеня, коли ледве трималася, а інша – переламана. Крім того, я втратив кілька пальців на правій руці, а моє обличчя зазнало серйозних ушкоджень", -- розповідає Василь.

Після важкої ампутації правої ноги, військовослужбовця спочатку лікували в Покровську, згодом у Дніпрі та Києві, а потім перевезли до Львова, де він пройшов через 35 хірургічних втручань. Ліву ногу вдалося зберегти. У грудні 2024 року Василь потрапив до реабілітаційного центру "UNBROKEN", де розпочав подальше відновлення та підготовку до протезування.

Вже пройшло 8 місяців з моменту отримання поранення, і нещодавно Василь вперше зміг стати на свою єдину збережену ногу. На наступний день, скориставшись ходунцями, він зробив кілька перших кроків, що стало справжнім досягненням. Весь цей час його підтримувала кохана Олександра.

"Найзначнішою опорою в моєму житті є моя дівчина. Саме її любов допомогла мені подолати всі труднощі. Але найважливіше – це те, що я щиро відчуваю її почуття! Ми регулярно обговорюємо наше спільне майбутнє, і це дарує мені натхнення," – розповів Василь.

Після завершення процесу реабілітації та установки протезів, ветеран планує присвятити себе розробці спеціалізованого одягу для військових, які зазнали серйозних поранень.

"Люди стали вигукувати": водійка трамвая, що опинився під обстрілом КАБів, поділилась своїми враженнями про цю трагедію.

"Не знав спочатку, що робити": український військовий добу провів в окопі з росіянами, вижити йому допомогла хитрість.

Інші публікації

У тренді

lvgazeta

Використання будь-яких матеріалів, що розміщені на сайті, дозволяється за умови посилання на данний сайт.

© Львівська газета | lvgazeta.info. All Rights Reserved.