Зеленський висловив думку, що наявність далекобійної артилерії може сприяти досягненню миру в Україні.
Президент Володимир Зеленський підкреслив, що далекобійна зброя може стати важливим чинником для досягнення миру в Україні. Цю думку він висловив у своєму вечірньому зверненні 21 жовтня.
На його думку, Україна знову підтвердила своє бажання завершити конфлікт мирним шляхом через дипломатичні переговори.
"Ми зустрілися з президентом США і узгодили, що спробуємо налагодити діалог в рамках нинішньої ситуації. Це був чіткий сигнал від президента Трампа його команді, і він був озвучений публічно. Лінія фронту може стати відправною точкою для дипломатичних зусиль", - підкреслив Зеленський.
Проте, за словами президента, Росія знову вживає всіх можливих заходів, щоб "вийти з дипломатичного процесу".
"Коли тема далекобійності для України почала відходити на другий план, Росія, у свою чергу, виявила меншу зацікавленість у веденні дипломатичних перемовин. Це свідчить про те, що саме питання дальності ударів може стати важливим фактором у досягненні миру. Чим більше у нас буде потужностей для дальніх ударів, тим більшою буде готовність Росії завершити конфлікт," - підкреслив президент.
Зеленський додав, що дискусія про ракети Tomahawk змусила РФ показати, що це саме та карта, на яку вони зважають.
Інформація оновлюється...
Будьте в курсі найактуальніших і найцікавіших новин Львова! Приєднуйтесь до нашого Telegram-каналу та слідкуйте за сторінкою у Facebook, щоб отримувати інформацію першими.